XVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej

Laureaci

LAUREACI 2018


GRAND PRIX
Piotr Zubek, Warszawa - "Ballada o późnej starości Don Kichota" (akomp. Dawid Światkowski)


Kategoria I
I miejsce - nie przyznano
II miejsce - Wiktoria Pietras, Nowe Bielice - "Płaćcie gotówką"
III miejsce - Julia Kuzyka, Nowodworce - "Koza u Rena"
Wyróżnienie - Oskar Juryś , Sandomierz - "W lesie, w lesie"

Kategoria II
I miejsce - Marta Jastrząbek, Wągrowiec - "Rebeka"
I miejsce - Aleksandra Dzierżawska, Słomczyn - "Lubię wrony"
II miejsce - Daria Sawczuk, Polkowice - "Obiad rodzinny"
III miejsce - Karina Maria Giemza, Mścice - "Kto tak ładnie kradnie"
Wyróżnienie - Magdalena Stefanowska, Łódź - "Taki cud i miód"
Wyróżnienie - Kacper Andrzejewski, Zduńska Wola - "Pejzaż bez Ciebie"
Wyróżnienie - Wioleta Markowska, Czernikowo - "Jeszcze w zielone gramy"

DYPLOM MIKROFONIKI - Wioleta Markowska, Czernikowo - "Jeszcze w zielone gramy"
WYRÓŻNIENIE DYREKTORA ARTYSTYCZNEGO - Zofia Duda, Budzistowo "Echo"



LAUREACI 2017


GRAND PRIX
Aleksandra Lechocińska, Przemyśl - "Brzydala"


Kategoria I
I miejsce - Piotr Zubek, Warszawa - "Zimy Żal"
II miejsce - Weronika Krystek, Bielawa - "Ballada o próżności"
III miejsce - Oskar Juryś, Sandomierz - "Grande Valse Frotte"
Wyróżnienie - Katarzyna Pietrzyk, Koszalin - "Saute"
Wyróżnienie - Julia Kuzyka, Nowodworce - "Ballada o ulicy Chmielnej"

Kategoria II
I miejsce - Natalia Maczyta, Wrocław - "Grande Valse Brillante"
II miejsce - Karolina Woźniak. Brodnica - "Jak się masz kochani"
III miejsce - Dorota Kalinowska, Białystok - "Oddalasz się"
Wyróżnienie - Natalia Grudnik, Szczecin - "Truskawki w Milanówku"
Wyróżnienie - Pamela Adamik, Warszawa - "Chodzę sobie, zbieram rutkę"

Nagrody pozaregulaminowe:
MIKROFONIKA - Natalia Maczyta, Wrocław - "Grande Valse Brillante"



LAUREACI 2016


GRAND PRIX
Dominik Rybiałek, Ręczno - "Co temu winien Zygmuś, że jest taki śliczny"


Kategoria I
I miejsce - Wiktoria Sikorska, Kraków - "Kniaginiuszka"
II miejsce - Michał Murawski, Toruń - "Kiedy będziesz zakochany"
III miejsce - Natalia Banaś, Oleśnica - "Jenny - narzeczona pirata"
Wyróżnienie - Natalia Wyrzykowska, Zagórze Śląskie - "I tak się trudno rozstać"
Wyróżnienie - Barbara Tarczewska, Łomża - "Szuja"

Kategoria II
I miejsce - Kamila Lewicka, Słupsk - "Bo ja się boję utyć"
II miejsce - Maja Maria Rybicka, Płock - "Miłość ci wszystko wybaczy"
III miejsce - Dominika Dobrosielska, Ciechocinek - "Może kiedys innym razem"
Wyróżnienie - Anna Malicka, Stary Toruń - "Kryzys"
Wyróżnienie - Judyta Wenda, Bydgoszcz - "Już nigdy"

Nagrody pozaregulaminowe:
MIKROFONIKA - Maja Maria Rybicka
IRISH CLUB - Kamila Lewicka, Słupsk
LEO Akcesoria i Telefony - Wiktoria Sikorska



LAUREACI 2015


GRAND PRIX
Agata Grześkiewicz, Olsztyn - "Iskry i łzy"


Kategoria I
I miejsce - Dominika Dobrosielska, Ciechocinek - "Piosenka o Walcu Domino"
II miejsce - Natalia Banaś, Oleśnica - "Kochankowie dnia"
III miejsce - Katarzyna Kawałek, Warszawa - "O Romeo"

Kategoria II
I miejsce - Kamila Lewicka, Słupsk - "Nie dorosłem do swych lat"
II miejsce - Zuzanna Wiśniewska, Toruń - "Legenda o miłości"
II miejsce - Łukasz Gocławski, Łomnica - "Dziewczynka"
III miejsce - nie przyznano
Wyróżnienie - Karolina Woźniak, Brodnica - "Ballada o Chmielnej"
Wyróżnienie - Marta Sołtys, Kraków - "Senność taka"

Kategoria III
I miejsce - Dominika Barabas, Lądek Zdrój - "Piosenka Dawnych Kochanków"
II miejsce - nie przyznano
III miejsce - Anna Miłek, Kielce - "Dzielna Margot"
III miejsce - Zygadło Dorota, Wrocław - "Johnny" (za wykonanie piosenki we własnym przekładzie)
Wyróżnienie - Magdalena Daszkiewicz, Warszawa - "Mein Jidische Mame"

Nagrody pozaregulaminowe:
MIKROFONIKA- Dominika Barabas, Lądek Zdrój
IRISH CLUB - Dominika Barabas, Lądek Zdrój
Nagroda Specjalna Romana Kołakowskiego - zaproszenie do udziału w IV Warsztacie Poezji Czynnej im. Edwarda Stachury Bieszczady - Rzeszów – Toruń - Dominika Barabas, Lądek Zdrój



LAUREACI 2014


GRAND PRIX
Agata Klimczak-Kołakowska, Racibory - "Tańcząc z Matyldą"

Kategoria I
I miejsce - Natalia Bogusz, Koszalin - "Stara piosenka"
I miejsce - Zuzanna Szczawik, Widuchowa - "Ucisz serce"
II miejsce - Katarzyna Pilewska, Toruń - "Młody las"
III miejsce - Agata Wietrzycka, Trzcianka - "Kołysanka"

Wyróżnienie - Wiktoria Paduch, Skarżysko - Kamienna - "Ja dla pana czasu nie mam"
Wyróżnienie - Jagoda Różycka, Bielawa - "Nie wiem, czy to warto"

Kategoria II
I miejsce - nie przyznano
II miejsce - Ewa Cieślak, Grudziądz - "Ubóstwiam drakę"
III miejsce - Michalina Olszewska, Koszalin - "Jestem chora"

Wyróżnienie - Łukasz Gocławski, Łomnica - "Naszych matek maleńkie mieszkanka"

Kategoria III
I miejsce - Anna Miłek, Kielce - "Spotkałam na molo Chińczyka"
II miejsce - Agnieszka Skawińska, Gdynia - "Bo ja cała jestem taty"
III miejsce - Maciej Kajetan Musiałowski, Warszawa - "Konie"
Wyróżnienie - nie przyznano

Nagrody pozaregulaminowe:
MIKROFONIKA - Agata Klimczak-Kołakowska, Racibory
IRISH CLUB - Katarzyna Pilewska, Toruń



LAUREACI 2013


Grand Prix Festiwalu
Kuczun Adriana, Redwanki - "Z pamiętnika młodej zielarki"


Kategoria I
I miejsce - Rutkowska Roksana, Koszalin - "Przekleństwo Millhaven"
II miejsce - Tchórzko Ksenia, Siemianice - "Jej rejon to był Plac Pigalle"
III miejsce - Łopuch Karolina, Bielawa - "Kto tak ładnie kradnie"
Wyróżnienie - Gadomska Zuzanna, Rowy - "Muzeum i dziewczyna"
Wyróżnienie - Szymańska Danuta, Warszawa - "O, czemu Pan"

Kategoria II
I miejsce - Kaczmarek Michał, Ostrów Wlkp. - "Dziwny jest ten świat"
III miejsce - Skonieczna Aleksandra, Łódź - "Kaszpirowski"
Wyróżnienie - Lewicka Kamila, Słupsk - "Zęby"
Wyróżnienie - Czapi Trzepizur Agnieszka, Warszawa - "Ząb zupa dąb"

Kategoria III
I miejsce - Pawlak Patryk, Kozanki - "Pieśń hiszpańskiego rzeźnika
II miejsce - Daszkiewicz Magdalena, Warszawa - "Pierścionek"
III miejsce - Lesiński Julian, Białystok - "Entree"
Wyróżnienie - Popławska Paulina, Białystok - "Bel canto"
Wyróżnienie - Rożankowska Agata, Bydgoszcz - "To właśnie miłość"
Wyróżnienie - Przekupień Agnieszka, Gdańsk - "Surabaya Johnny"

Nagrody pozaregulaminowe:
MIKROFONIKA - Adriana Kuczun
SKELP MUZYCZNY GRAM - Kaczmarek Michał



LAUREACI 2012


Grand Prix Festiwalu
Tadeusz Seibert, Malbork - "Adio pomidory"


Kategoria I
I miejsce - Żaneta Kwiatek, Bielawa - "Dworzec"
I miejsce - Dorota Sacewicz, Biała Podlaska - "Zdzich"
II miejsce - Łukasz Zal, Bobolice - "Grzmi"
III miejsce Beata Kępa, Koszalin - "Bo we mnie drzemie tygrysica"

Kategoria II
II miejsce - Marta Milczarczyk, Kraków - "Dziwnie"
III miejsce - Iga Ewa Kuśnieruk, Kraków - "Sen motyla"
Wyróżnienie - Ewa Cieślak, Grudziądz - "Jeśli ty nie istniałbyś"

Kategoria III
I miejsce - Anastazja Simińska, Kalisz - "Libertango"
II miejsce - Rafał Łysak, Łódź - "Kapturek 62"
III miejsce - Wiktoria Węgrzyn, Wieliczka - "Jak dobrze mieć sąsiada"
Wyróżnienie - Leszek Andrzej Czerwiński, Elbląg - "Dramat w ogródkach działkowych"
Wyróżnienie - Sylwia Madejska, Koszalin - "Kochankowie z ulicy Kamiennej"
Wyróżnienie - Paulina Popławska, Białystok - "Marianna"
Wyróżnienie - Piotr Kosewski, Gdańsk - "Burżuje"
Wyróżnienie - Judyta Wenda, Bydgoszcz - "Nie zgadzam się"

Nagrody pozaregulaminowe
Firma Mikrofonika - Anastazja Simińska, Kalisz - "Libertango''
Sklep Muzyczny GRAM - Julianna Grabowska, Żnin - "Ej Joe"
Polskie Hotele Posiadające Ośrodki Wypoczynkowe nad Morzem PLAZA, JANTAR, SKALNIK, MARINA w Darłówku oraz uznana Karczma Śpiewających Kelnerów - Nikola Pyzik, Konin - "Modlitwa o miłość prawdziwą"



LAUREACI 2011


Grand Prix Festiwalu
Adriana Kuczun, Słupsk - "Przekleństwo Millhaven"

Kategoria I
I miejsce - Paulina Ciubak, Ląd - "Dziwny jest ten świat”
I miejsce - Dagmara Czechura, Skopanie - "Deszczowy Klaun”
II miejsce - Kamila Lewicka, Słupsk - "Ballada o jamniku”
III miejsce - Łukasz Gocławski, Trzcianka - "Dziewczynka”
Wyróżnienie - Dorota Sacewicz, Biała Podlaska - "Z kim ci będzie tak źle jak ze mną”
Wyróżnienie - Paulina Białek, Kotrąb - "Moknie w deszczu diabeł”

Kategoria II
I miejsce - nie przyznano II miejsce - Paulina Popławska, Białystok - "Kryśka i DJ”
III miejsce - Karolina Janociak, Skawina - "Rebeka”
III miejsce - Janina Klimiuk, Kazuń Nowy - "Wesoły deszczyk”
Wyróżnienie - Agata Koszyczarska, Kalisz - "Ja mamusia i ty”
Wyróżnienie - Aleksandra Krzyżańska, Genichowice - "Johny”

Kategoria III
I miejsce - Monika Tyburska, Płock - "Filozofia małżeńska”
II miejsce - Iga Drzymkowska, Gdańsk - "Mein idische mame”
III miejsce - nie przyznano
Wyróżnienie - Piotr Kosewski, Dąbrówno - "Kapturek 62”
Wyróżnienie - Judyta Wenda, Bydgoszcz - "To nic, że to sen”

Nagroda ufundowana przez firmę Faktoria Lektorska MIKROFONIKA - Iga Drzymkowska



LAUREACI 2010


Grand Prix Festiwalu
Piotr Kosewski - Gdańsk - "Cukierki", "Kąpiesz się nie dla mnie"


Kategoria I
I Miejsce - Zuzanna Czerniejewska, Łódź - "Walc na 1000 pas"
I Miejsce - Adriana Kuczun, Słupsk - "Pieśń Kronika"
II Miejsce - Marcin Franc, Białogard - "Pejzaż bez Ciebie"
II Miejsce - Agata Rożankowska, Bydgoszcz - "Luna srebrnooka"
III Miejsce - nie przyznano
Wyróżnienie - Paulina Białek, Radomsko - "Malagenia''
Wyróżnienie - Kacper Sikora, Kołobrzeg - "Moja Miłość"
Wyróżnienie - Łukasz Gocławski, Trzcianka - "Nie opuszczaj mnie"
Wyróżnienie - Sylwia Madejska, Koszalin - "Ballada o przedszkolu"

Kategoria II
I Miejsce – nie przyznano
II Miejsce - Aleksandra Krzyżańska, Wrocław - "Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos"
III Miejsce - Paulina Popławska, Białystok - "Jeśli Ty nie istniałbyś"
Wyróżnienie - Tadeusz Seibert, Malbork - "Dziewczynka"
Wyróżnienie - Anna Sobiecka, Koszalin - "Dziwka z Krochmalnej - Zełde - Chaja"

Kategoria III
I Miejsce - Piotr Kosewski, Gdańsk - "Cukierki"
II Miejsce – nie przyznano
III Miejsce - Adriana Kalska, Słupsk - "To mi wystarczy"
III Miejsce - Kamil Zięba, Gdańsk - "Pod balkonem"



LAUREACI 2009


Grand Prix Festiwalu
Czerwiński Leszek Andrzej, Elbląg - "Pieśń o toksycznej Niani", "Nie dorosłem do swych lat"


Kategoria I
I miejsce - nie przyznano
II miejsce - Czerniejewska Zuzanna, Łódź - "Gigi l'Amoroso"
III miejsce - Madejska Sylwia, Koszalin - "Jej rejon to był plac Pigalle"
III miejsce - Olejnik Agnieszka, Bielawa - "Dworzec"
Wyróżnienie - Juchniewicz Patrycja, Stargard Szczeciński - "W słowach tylko ślad pozostał"
Wyróżnienie - Banaś Sławomir, Oleśnica - "Moja Madonna"

Kategoria II
I miejsca - Niewolańska Adrianna, Wrocław - "Rekwijem"
I miejsce - Kudra Emila, Łódź - "Zośka wariatka"
II miejsce - Goc Anna, Wieliczka - "Wariatka tańczy"
III miejsce - nie przyznano
Wyróżnienie - Lewak Roksana, Racibórz - "Ogrzej mnie"
Wyróżnienie - Radziewicz Dorota, Łódź - "Ballada o guziku"
Wyróżnienie - Ostrysz Katarzyna, Darłowo - "Nerwica w granicach normy"

Kategoria III
I miejsca - Kwapis Magdalena, Poddębce - "Nie opuszczaj mnie"
II miejsce - Kalska Adrianna, Słupsk - "Naszych matek maleńkie mieszkanie"
III miejsce - Jankiewicz Amelia, Gdynia - "Ja nie chcę za inteligenta iść"
Wyróżnienie - Broda-Malon Barbara, Pszczyna - "Tego listu nie wyślę"
Wyróżnienie - Kartaszewicz Dawid, Rynarzewo - "Linoskoczek"
Wyróżnienie - Kosewski Piotr, Gdańsk - "Kolęda z pretensjami"



LAUREACI 2008


Grand Prix Festiwalu
Kartaszewicz Dawid, Kraków - "O'key"


Kategoria I
I miejsce - Niewolańska Adrianna, Wrocław - "Wesołe miasteczko"
I miejsce - Gocławski Łukasz ,Trzcianka - "Jeteśmy na wczasach"
II miejsce - Korkosiński Konrad, Łódź - "W tę noc nie otwieram ust"
III miejsce - Łuniewska Sylwia, Białystok - "Piekło i niebo"
Wyróżnienie - Wizner Wiktoria, Koszalin - "Serdeczny mój"
Wyróżnienie - Zając Martyna, Szczecin - "Nie, nie budźcie mnie"

Kategoria II
I miejsca - nie przyznano
II miejsce - Kudra Emilia, Łódź - "Ja tonę"
II miejsce - Handziel Łukasz, Łódź - "Piosenak starych kochanków"
III miejsce - Mazurek Wojciech, Miastko - "Czy te oczy mogą kłamać"
Wyróżnienie - Ostrysz Katarzyna, Tychowo - "Wariatka tańczy"
Wyróżnienie - Szulc Anna, Zgierz - "Leon"
Wyróżnienie - Sobiecka Anna, Koszalin - "Przyjaciółki"

Kategoria III
I miejsca - Kartaszewicz Dawid, Kraków - "O'key"
II miejsce - nie przyznano
III miejsce - Żelazkiewicz Magdalena, Łowicz - "Cyganka"
Wyróżnienie - Moskalewicz Małgorzata, Poznań - "Mówiłam żartem"
Wyróżnienie - Spychała Leszek, Warszawa - "Piosenka Niekochanego"



LAUREACI 2007


Grand Prix Festiwalu
Wojciech Mazurek, Miastko - "To nie przeszadza wcale"


Kategoria I
I miejsce - Daria Zawiałow, Koszalin - "Czarne perfumy"
II miejsce - Michał Kosela, Koszalin - "Dyskusja"
III miejsce - Oksana Terefenko, Biały Bór - "Czym jest dusza"
Wyróżnienie - Roman Mazurek, Miastko - "Wariatka tańczy"
Wyróżnienie - Monika Bernaś , Koszalin - "Nie chcę być dorosła"
Wyróżnienie - Tadeusz Seibert, Malbork - "Upiorny twist"

Kategoria II
I miejsce - Wojciech Mazurek, Miastko - "To nie przeszadza wcale"
II miejsce - Anna Szulc, Łódź - "La Boheme"
III miejsce - Alicja Żok, Głogów - "Mam kota"
Wyróżnienie - Piotr Mokrzycki - "Tamta pani (Pani mnie inspiruje)"
Wyróżnienie - Łukasz Handzel, Łódź - "Mój los"

Kategoria III
I miejsce - Hubert Jarczak, Łódź - "Nikt"
II miejsce - Marta Uszko, Gdynia - "Bo we mnie drzemie tygrysica"
III miejsce - Justyna Wasilewska, Łódź - "Stacyjka Zdrój"
Wyróżnienie - Radosław Osypiuk, Łódź - "Lorenzo"
Wyróżnienie - Wojciech Stolorz, Łódź - "Jestem Swing"
Wyróżnienie - Katarzyna Bore, Łódź - "Marzenie o kinie"



LAUREACI 2006


Grand Prix Festiwalu
Michał Kosela, Mielno - "Bal na Gnojnej", "Epitafium dla frajera"

Kategoria
I miejsce - Michał Kosela, Mielno - "Bal na Gnojnej", "Epitafium dla frajera"
I miejsce - Joanna Białas, Koszalin - "Pokoik na Hożej"
II miejsce - Katarzyna Ostrysz, Tychowo - "Okularnicy"
III miejsce - Katarzyna Jędrychowska, Koszalin - "Draka"
Wyróżnienie - Magdalena Bitowt, Koszalin - "Z kim tak ci będzie źle jak nie ze mną"
Wyróżnienie - Anna Sobiecka, Koszalin - "Sama jak palec"
Wyróżnienie - Monika Kasprzak, Koszalin - "Siądź z tamtą kobietą"

Kategoria II
I miejsce - Emilia Kudra, Łódź - "Rosołowski"
II miejsce - Maria Kostka, Poznań - "Jesteś moją miłością"
III miejsce - Wojciech Mazurek, Miastko - "Dobranoc"
Wyróżnienie - Dawid Kartaszewicz, Bydgoszcz - "Natalie"

Kategoria III
I miejsce - nie przyznano
II miejsce - Anna-Maria Urbanowska, Łódź - "Proszę sądu"
III miejsce - Adam Konowalski, Łódź - "Już kąpiesz się nie dla mnie"



LAUREACI 2005


Grand Prix Festiwalu
Łukasz Woźniakowski, Słupsk - "Naszych matek maleńkie mieszkanka", "Nie chcę więcej"


Kategoria I
I miejsce - Łukasz Woźniakowski, Słupsk - "Naszych matek maleńkie mieszkanka", "Nie chcę więcej"
II miejsce - Dorota Chojnacka, Bydgoszcz - "Amsterdam", "Jeżeli miłość jest"
III miejsce - Michał Kosela, Koszalin - "Okna", "W przeddzień swego zmartwychwstania"
Wyróżnienie - Monika Kasprzak, Koszalin - "Czarni chłopcy", "Dobry wieczór"
Wyróżnienie- Natalia Robakiewicz, Lębork - "Byłam różą", "Pod papugami"
Wyróżnienie- Marta Marzęcka, Warszawa - "Tango Tandresse", "Serdeczny Mój"

Kategoria II
I miejsce - Justyna Kumor, Łódź - „Song Jenny - marzenia pomywaczki”, „Mam chłopczyka na Kopernika ”
II miejsce - Rafał Kowalewski, Koszalin- „Piosenka o ulicy FARG”, „Pożar w Atelier”
III miejsce - Łukasz Handzel, Łódź- „Spowiedź kretyna”, „Echo Corridy”
Wyróżnienie - Arkadiusz Kurzawa, Aleksandrów Łódzki- „Non piu andrei”, „Biała lokomotywa”

Kategoria III
I miejsce - pierwszego miejsca nie przyznano
II miejsce - Emilia Komarnicka, Łódź- „Czarne perfumy”, „Serdeczny mój”
III miejsce - Agata Nowicka, Gdynia - „Pożar Atelier”, „Dwoje miłości mam (sonet)”
Wyróżnienie - Emilia Klimczak, Łódź - „Śmiercie ”, „Pieśń o chmurze nocą”



LAUREACI 2004


Kategoria I
I miejsce - Dorota Bonawenturczak, Łódź - "Tango Tandresse"
II miejsce - Maria Kostka, Koszalin - "W twoich doskonałych palcach"
III miejsce - Jadwiga Kostka, Koszalin - "Jakech szła przez żyto"
Wyróżnienie - Joanna Łoł, Koszalin - "Gimnastyka"
Wyróżnienie - Ewa Golik, Koszalin - "Przyjaciólki"

Kategoria II
I miejsce - Emilia Kudra, Łódź - "Amsterdam"
II miejsce - Justyna Kumor, Łódź- "La Boheme"
III miejsce - Piotr Zemła Koszalin - "Kochankowie z ulicy Kamiennej"
Wyróżnienie - Joanna Gałka - Olsztyn
Wyróżnienie - Katarzyna Lenarcik - Gdańsk

Kategoria III
I miejsce - Marieta Żukowska, Łódź - "Pteromania"
II miejsce - Marta Górecka, Łódź - "Ballada z trupem"
III miejsce - Krzysztof Wojciechowski, Gdynia - "Getsemani"
Wyróżnienie - Konrad Bugaj, Łódź - "Cud w winiarni"
Wyróżnienie - Jadwiga Wianecka, Łódź - "Wszystko się chwieje"



Wstecz

Festiwalowi goście

2019 - Sonia Bohosiewicz

przyjaciel

2018 - Piotr Machalica

przyjaciel

2017 - Krzysztof Tyniec

przyjaciel

2016 - Roman Kołakowski

przyjaciel

2015 - Monika Węgiel

przyjaciel

2014 - Hanna Śleszyńska

przyjaciel

2013 - Jacek Bończyk

przyjaciel

2012 - Janusz Radek

przyjaciel

2011 - Artur Barciś

przyjaciel

2010 - Joanna Trzepiecińska

przyjaciel

2009 - Zbigniew Zamachowski

przyjaciel

2008 - Jacek Wójcicki

przyjaciel

2007 - Marian Opania

przyjaciel

2006 - Katarzyna Groniec

przyjaciel

2005 - Ewa Błaszczyk

przyjaciel

GALERIA

glaeria

2019

Galeria zdjęć

glaeria

2018

Galeria zdjęć

glaeria

2017

Galeria zdjęć

glaeria

2016

Galeria zdjęć

glaeria

2015

Galeria zdjęć

glaeria

2014

Galeria zdjęć

glaeria

2013

Galeria zdjęć

glaeria

2012

Galeria zdjęć

glaeria

2011

Galeria zdjęć

glaeria

2010

Galeria zdjęć

glaeria

2009

Galeria zdjęć

glaeria

2008

Galeria zdjęć

glaeria

2007

Galeria zdjęć

glaeria

2006

Galeria zdjęć

glaeria

2005

Galeria zdjęć

glaeria

2004

Galeria zdjęć

Znajdź nas

przyjacielprzyjaciel przyjacielprzyjaciel przyjacielprzyjaciel przyjacielprzyjaciel

Kontakt

Nasz adres

Pałac Młodzieży - OFPA Reflektor

ul. Bogusława II 2

75-057 Koszalin


tel: 94 348 05 00, 94 348 05 01, 94 348 05 15

www.festiwal-reflektor.pl

reflektor@festiwal-reflektor.pl

Dyrektor artystyczny: Maciej Osada-Sobczyński