Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej

Laureaci

LAUREACI 2019


GRAND PRIX
Kinga Zygmunt, Wrocław - "Tu", "S.O.S/ Rzuć chuć"
fort. Marcin Włodarczyk
perk. Kuba Lechki
git. Hanna Wyczlińska


Kategoria I
I miejsce - Oskar Juryś, Sandomierz - "Bar pod zdechłym psem", "Pieśń o żuciu gumy"
II miejsce - Urszula Zubek, Warszawa - "Zakochałam się w czwartek niechcący", "Śpij mój malutki"
II miejsce - Natalia Kawszyn, Płock - "Tancbuda i saksofon", "Spotkałam na molo chińczyka"
III miejsce - Zuzanna Suliga, Poznań - "Dwa serduszka, cztery oczy", "Zrewiduj mnie"
Wyróżnienie - Oliwia Stanisławska, Stare Miasto - "Przekleństwo Millhaven", "Proszę sądu"

Kategoria II
I miejsce - Beata Kępa, Koszalin - "Lucciola", "StefaNie"
git. Robert Bukowski
II miejsce - nie przyznano
III miejsce - Sebastian Dudzik, Dąbrowa Górnicza - "To ona", "Upiorny Twist"
Wyróżnienie - Marcin Tomaszewski, Koszalin - "Obława", "Romans z konkretem"
fort. Rafał Kowalewski
Wyróżnienie - Karolina Woźniak, Brodnica - "Zostawcie Titanica", "Zobaczysz"
fort. Monika Jaguszewska
Wyróżnienie - Jagoda Różycka, Pieszyce (Poznań) - "Jak na lotni", "Wszystko dla Twej Miłości"
fort. Monika Jaguszewska

DYPLOM MIKROFONIKI - Beata Kępa, Koszalin - "Lucciola"



LAUREACI 2018


GRAND PRIX
Piotr Zubek, Warszawa - "Ballada o późnej starości Don Kichota" (akomp. Dawid Światkowski)


Kategoria I
I miejsce - nie przyznano
II miejsce - Wiktoria Pietras, Nowe Bielice - "Płaćcie gotówką"
III miejsce - Julia Kuzyka, Nowodworce - "Koza u Rena"
Wyróżnienie - Oskar Juryś , Sandomierz - "W lesie, w lesie"

Kategoria II
I miejsce - Marta Jastrząbek, Wągrowiec - "Rebeka"
I miejsce - Aleksandra Dzierżawska, Słomczyn - "Lubię wrony"
II miejsce - Daria Sawczuk, Polkowice - "Obiad rodzinny"
III miejsce - Karina Maria Giemza, Mścice - "Kto tak ładnie kradnie"
Wyróżnienie - Magdalena Stefanowska, Łódź - "Taki cud i miód"
Wyróżnienie - Kacper Andrzejewski, Zduńska Wola - "Pejzaż bez Ciebie"
Wyróżnienie - Wioleta Markowska, Czernikowo - "Jeszcze w zielone gramy"

DYPLOM MIKROFONIKI - Wioleta Markowska, Czernikowo - "Jeszcze w zielone gramy"
WYRÓŻNIENIE DYREKTORA ARTYSTYCZNEGO - Zofia Duda, Budzistowo "Echo"



LAUREACI 2017


GRAND PRIX
Aleksandra Lechocińska, Przemyśl - "Brzydala"


Kategoria I
I miejsce - Piotr Zubek, Warszawa - "Zimy Żal"
II miejsce - Weronika Krystek, Bielawa - "Ballada o próżności"
III miejsce - Oskar Juryś, Sandomierz - "Grande Valse Frotte"
Wyróżnienie - Katarzyna Pietrzyk, Koszalin - "Saute"
Wyróżnienie - Julia Kuzyka, Nowodworce - "Ballada o ulicy Chmielnej"

Kategoria II
I miejsce - Natalia Maczyta, Wrocław - "Grande Valse Brillante"
II miejsce - Karolina Woźniak. Brodnica - "Jak się masz kochani"
III miejsce - Dorota Kalinowska, Białystok - "Oddalasz się"
Wyróżnienie - Natalia Grudnik, Szczecin - "Truskawki w Milanówku"
Wyróżnienie - Pamela Adamik, Warszawa - "Chodzę sobie, zbieram rutkę"

Nagrody pozaregulaminowe:
MIKROFONIKA - Natalia Maczyta, Wrocław - "Grande Valse Brillante"



LAUREACI 2016


GRAND PRIX
Dominik Rybiałek, Ręczno - "Co temu winien Zygmuś, że jest taki śliczny"


Kategoria I
I miejsce - Wiktoria Sikorska, Kraków - "Kniaginiuszka"
II miejsce - Michał Murawski, Toruń - "Kiedy będziesz zakochany"
III miejsce - Natalia Banaś, Oleśnica - "Jenny - narzeczona pirata"
Wyróżnienie - Natalia Wyrzykowska, Zagórze Śląskie - "I tak się trudno rozstać"
Wyróżnienie - Barbara Tarczewska, Łomża - "Szuja"

Kategoria II
I miejsce - Kamila Lewicka, Słupsk - "Bo ja się boję utyć"
II miejsce - Maja Maria Rybicka, Płock - "Miłość ci wszystko wybaczy"
III miejsce - Dominika Dobrosielska, Ciechocinek - "Może kiedys innym razem"
Wyróżnienie - Anna Malicka, Stary Toruń - "Kryzys"
Wyróżnienie - Judyta Wenda, Bydgoszcz - "Już nigdy"

Nagrody pozaregulaminowe:
MIKROFONIKA - Maja Maria Rybicka
IRISH CLUB - Kamila Lewicka, Słupsk
LEO Akcesoria i Telefony - Wiktoria Sikorska



LAUREACI 2015


GRAND PRIX
Agata Grześkiewicz, Olsztyn - "Iskry i łzy"


Kategoria I
I miejsce - Dominika Dobrosielska, Ciechocinek - "Piosenka o Walcu Domino"
II miejsce - Natalia Banaś, Oleśnica - "Kochankowie dnia"
III miejsce - Katarzyna Kawałek, Warszawa - "O Romeo"

Kategoria II
I miejsce - Kamila Lewicka, Słupsk - "Nie dorosłem do swych lat"
II miejsce - Zuzanna Wiśniewska, Toruń - "Legenda o miłości"
II miejsce - Łukasz Gocławski, Łomnica - "Dziewczynka"
III miejsce - nie przyznano
Wyróżnienie - Karolina Woźniak, Brodnica - "Ballada o Chmielnej"
Wyróżnienie - Marta Sołtys, Kraków - "Senność taka"

Kategoria III
I miejsce - Dominika Barabas, Lądek Zdrój - "Piosenka Dawnych Kochanków"
II miejsce - nie przyznano
III miejsce - Anna Miłek, Kielce - "Dzielna Margot"
III miejsce - Zygadło Dorota, Wrocław - "Johnny" (za wykonanie piosenki we własnym przekładzie)
Wyróżnienie - Magdalena Daszkiewicz, Warszawa - "Mein Jidische Mame"

Nagrody pozaregulaminowe:
MIKROFONIKA- Dominika Barabas, Lądek Zdrój
IRISH CLUB - Dominika Barabas, Lądek Zdrój
Nagroda Specjalna Romana Kołakowskiego - zaproszenie do udziału w IV Warsztacie Poezji Czynnej im. Edwarda Stachury Bieszczady - Rzeszów – Toruń - Dominika Barabas, Lądek Zdrój



LAUREACI 2014


GRAND PRIX
Agata Klimczak-Kołakowska, Racibory - "Tańcząc z Matyldą"

Kategoria I
I miejsce - Natalia Bogusz, Koszalin - "Stara piosenka"
I miejsce - Zuzanna Szczawik, Widuchowa - "Ucisz serce"
II miejsce - Katarzyna Pilewska, Toruń - "Młody las"
III miejsce - Agata Wietrzycka, Trzcianka - "Kołysanka"

Wyróżnienie - Wiktoria Paduch, Skarżysko - Kamienna - "Ja dla pana czasu nie mam"
Wyróżnienie - Jagoda Różycka, Bielawa - "Nie wiem, czy to warto"

Kategoria II
I miejsce - nie przyznano
II miejsce - Ewa Cieślak, Grudziądz - "Ubóstwiam drakę"
III miejsce - Michalina Olszewska, Koszalin - "Jestem chora"

Wyróżnienie - Łukasz Gocławski, Łomnica - "Naszych matek maleńkie mieszkanka"

Kategoria III
I miejsce - Anna Miłek, Kielce - "Spotkałam na molo Chińczyka"
II miejsce - Agnieszka Skawińska, Gdynia - "Bo ja cała jestem taty"
III miejsce - Maciej Kajetan Musiałowski, Warszawa - "Konie"
Wyróżnienie - nie przyznano

Nagrody pozaregulaminowe:
MIKROFONIKA - Agata Klimczak-Kołakowska, Racibory
IRISH CLUB - Katarzyna Pilewska, Toruń



LAUREACI 2013


Grand Prix Festiwalu
Kuczun Adriana, Redwanki - "Z pamiętnika młodej zielarki"


Kategoria I
I miejsce - Rutkowska Roksana, Koszalin - "Przekleństwo Millhaven"
II miejsce - Tchórzko Ksenia, Siemianice - "Jej rejon to był Plac Pigalle"
III miejsce - Łopuch Karolina, Bielawa - "Kto tak ładnie kradnie"
Wyróżnienie - Gadomska Zuzanna, Rowy - "Muzeum i dziewczyna"
Wyróżnienie - Szymańska Danuta, Warszawa - "O, czemu Pan"

Kategoria II
I miejsce - Kaczmarek Michał, Ostrów Wlkp. - "Dziwny jest ten świat"
III miejsce - Skonieczna Aleksandra, Łódź - "Kaszpirowski"
Wyróżnienie - Lewicka Kamila, Słupsk - "Zęby"
Wyróżnienie - Czapi Trzepizur Agnieszka, Warszawa - "Ząb zupa dąb"

Kategoria III
I miejsce - Pawlak Patryk, Kozanki - "Pieśń hiszpańskiego rzeźnika
II miejsce - Daszkiewicz Magdalena, Warszawa - "Pierścionek"
III miejsce - Lesiński Julian, Białystok - "Entree"
Wyróżnienie - Popławska Paulina, Białystok - "Bel canto"
Wyróżnienie - Rożankowska Agata, Bydgoszcz - "To właśnie miłość"
Wyróżnienie - Przekupień Agnieszka, Gdańsk - "Surabaya Johnny"

Nagrody pozaregulaminowe:
MIKROFONIKA - Adriana Kuczun
SKELP MUZYCZNY GRAM - Kaczmarek Michał



LAUREACI 2012


Grand Prix Festiwalu
Tadeusz Seibert, Malbork - "Adio pomidory"


Kategoria I
I miejsce - Żaneta Kwiatek, Bielawa - "Dworzec"
I miejsce - Dorota Sacewicz, Biała Podlaska - "Zdzich"
II miejsce - Łukasz Zal, Bobolice - "Grzmi"
III miejsce Beata Kępa, Koszalin - "Bo we mnie drzemie tygrysica"

Kategoria II
II miejsce - Marta Milczarczyk, Kraków - "Dziwnie"
III miejsce - Iga Ewa Kuśnieruk, Kraków - "Sen motyla"
Wyróżnienie - Ewa Cieślak, Grudziądz - "Jeśli ty nie istniałbyś"

Kategoria III
I miejsce - Anastazja Simińska, Kalisz - "Libertango"
II miejsce - Rafał Łysak, Łódź - "Kapturek 62"
III miejsce - Wiktoria Węgrzyn, Wieliczka - "Jak dobrze mieć sąsiada"
Wyróżnienie - Leszek Andrzej Czerwiński, Elbląg - "Dramat w ogródkach działkowych"
Wyróżnienie - Sylwia Madejska, Koszalin - "Kochankowie z ulicy Kamiennej"
Wyróżnienie - Paulina Popławska, Białystok - "Marianna"
Wyróżnienie - Piotr Kosewski, Gdańsk - "Burżuje"
Wyróżnienie - Judyta Wenda, Bydgoszcz - "Nie zgadzam się"

Nagrody pozaregulaminowe
Firma Mikrofonika - Anastazja Simińska, Kalisz - "Libertango''
Sklep Muzyczny GRAM - Julianna Grabowska, Żnin - "Ej Joe"
Polskie Hotele Posiadające Ośrodki Wypoczynkowe nad Morzem PLAZA, JANTAR, SKALNIK, MARINA w Darłówku oraz uznana Karczma Śpiewających Kelnerów - Nikola Pyzik, Konin - "Modlitwa o miłość prawdziwą"



LAUREACI 2011


Grand Prix Festiwalu
Adriana Kuczun, Słupsk - "Przekleństwo Millhaven"

Kategoria I
I miejsce - Paulina Ciubak, Ląd - "Dziwny jest ten świat”
I miejsce - Dagmara Czechura, Skopanie - "Deszczowy Klaun”
II miejsce - Kamila Lewicka, Słupsk - "Ballada o jamniku”
III miejsce - Łukasz Gocławski, Trzcianka - "Dziewczynka”
Wyróżnienie - Dorota Sacewicz, Biała Podlaska - "Z kim ci będzie tak źle jak ze mną”
Wyróżnienie - Paulina Białek, Kotrąb - "Moknie w deszczu diabeł”

Kategoria II
I miejsce - nie przyznano II miejsce - Paulina Popławska, Białystok - "Kryśka i DJ”
III miejsce - Karolina Janociak, Skawina - "Rebeka”
III miejsce - Janina Klimiuk, Kazuń Nowy - "Wesoły deszczyk”
Wyróżnienie - Agata Koszyczarska, Kalisz - "Ja mamusia i ty”
Wyróżnienie - Aleksandra Krzyżańska, Genichowice - "Johny”

Kategoria III
I miejsce - Monika Tyburska, Płock - "Filozofia małżeńska”
II miejsce - Iga Drzymkowska, Gdańsk - "Mein idische mame”
III miejsce - nie przyznano
Wyróżnienie - Piotr Kosewski, Dąbrówno - "Kapturek 62”
Wyróżnienie - Judyta Wenda, Bydgoszcz - "To nic, że to sen”

Nagroda ufundowana przez firmę Faktoria Lektorska MIKROFONIKA - Iga Drzymkowska



LAUREACI 2010


Grand Prix Festiwalu
Piotr Kosewski - Gdańsk - "Cukierki", "Kąpiesz się nie dla mnie"


Kategoria I
I Miejsce - Zuzanna Czerniejewska, Łódź - "Walc na 1000 pas"
I Miejsce - Adriana Kuczun, Słupsk - "Pieśń Kronika"
II Miejsce - Marcin Franc, Białogard - "Pejzaż bez Ciebie"
II Miejsce - Agata Rożankowska, Bydgoszcz - "Luna srebrnooka"
III Miejsce - nie przyznano
Wyróżnienie - Paulina Białek, Radomsko - "Malagenia''
Wyróżnienie - Kacper Sikora, Kołobrzeg - "Moja Miłość"
Wyróżnienie - Łukasz Gocławski, Trzcianka - "Nie opuszczaj mnie"
Wyróżnienie - Sylwia Madejska, Koszalin - "Ballada o przedszkolu"

Kategoria II
I Miejsce – nie przyznano
II Miejsce - Aleksandra Krzyżańska, Wrocław - "Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos"
III Miejsce - Paulina Popławska, Białystok - "Jeśli Ty nie istniałbyś"
Wyróżnienie - Tadeusz Seibert, Malbork - "Wesoły deszczyk"
Wyróżnienie - Anna Sobiecka, Koszalin - "Dziwka z Krochmalnej - Zełde - Chaja"

Kategoria III
I Miejsce - Piotr Kosewski, Gdańsk - "Cukierki"
II Miejsce – nie przyznano
III Miejsce - Adriana Kalska, Słupsk - "To mi wystarczy"
III Miejsce - Kamil Zięba, Gdańsk - "Pod balkonem"



LAUREACI 2009


Grand Prix Festiwalu
Czerwiński Leszek Andrzej, Elbląg - "Pieśń o toksycznej Niani", "Nie dorosłem do swych lat"


Kategoria I
I miejsce - nie przyznano
II miejsce - Czerniejewska Zuzanna, Łódź - "Gigi l'Amoroso"
III miejsce - Madejska Sylwia, Koszalin - "Jej rejon to był plac Pigalle"
III miejsce - Olejnik Agnieszka, Bielawa - "Dworzec"
Wyróżnienie - Juchniewicz Patrycja, Stargard Szczeciński - "W słowach tylko ślad pozostał"
Wyróżnienie - Banaś Sławomir, Oleśnica - "Moja Madonna"

Kategoria II
I miejsca - Niewolańska Adrianna, Wrocław - "Rekwijem"
I miejsce - Kudra Emila, Łódź - "Zośka wariatka"
II miejsce - Goc Anna, Wieliczka - "Wariatka tańczy"
III miejsce - nie przyznano
Wyróżnienie - Lewak Roksana, Racibórz - "Ogrzej mnie"
Wyróżnienie - Radziewicz Dorota, Łódź - "Ballada o guziku"
Wyróżnienie - Ostrysz Katarzyna, Darłowo - "Nerwica w granicach normy"

Kategoria III
I miejsca - Kwapis Magdalena, Poddębce - "Nie opuszczaj mnie"
II miejsce - Kalska Adrianna, Słupsk - "Naszych matek maleńkie mieszkanie"
III miejsce - Jankiewicz Amelia, Gdynia - "Ja nie chcę za inteligenta iść"
Wyróżnienie - Broda-Malon Barbara, Pszczyna - "Tego listu nie wyślę"
Wyróżnienie - Kartaszewicz Dawid, Rynarzewo - "Linoskoczek"
Wyróżnienie - Kosewski Piotr, Gdańsk - "Kolęda z pretensjami"



LAUREACI 2008


Grand Prix Festiwalu
Kartaszewicz Dawid, Kraków - "O'key"


Kategoria I
I miejsce - Niewolańska Adrianna, Wrocław - "Wesołe miasteczko"
I miejsce - Gocławski Łukasz ,Trzcianka - "Jeteśmy na wczasach"
II miejsce - Korkosiński Konrad, Łódź - "W tę noc nie otwieram ust"
III miejsce - Łuniewska Sylwia, Białystok - "Piekło i niebo"
Wyróżnienie - Wizner Wiktoria, Koszalin - "Serdeczny mój"
Wyróżnienie - Zając Martyna, Szczecin - "Nie, nie budźcie mnie"

Kategoria II
I miejsca - nie przyznano
II miejsce - Kudra Emilia, Łódź - "Ja tonę"
II miejsce - Handziel Łukasz, Łódź - "Piosenak starych kochanków"
III miejsce - Mazurek Wojciech, Miastko - "Czy te oczy mogą kłamać"
Wyróżnienie - Ostrysz Katarzyna, Tychowo - "Wariatka tańczy"
Wyróżnienie - Szulc Anna, Zgierz - "Leon"
Wyróżnienie - Sobiecka Anna, Koszalin - "Przyjaciółki"

Kategoria III
I miejsca - Kartaszewicz Dawid, Kraków - "O'key"
II miejsce - nie przyznano
III miejsce - Żelazkiewicz Magdalena, Łowicz - "Cyganka"
Wyróżnienie - Moskalewicz Małgorzata, Poznań - "Mówiłam żartem"
Wyróżnienie - Spychała Leszek, Warszawa - "Piosenka Niekochanego"



LAUREACI 2007


Grand Prix Festiwalu
Wojciech Mazurek, Miastko - "To nie przeszadza wcale"


Kategoria I
I miejsce - Daria Zawiałow, Koszalin - "Czarne perfumy"
II miejsce - Michał Kosela, Koszalin - "Dyskusja"
III miejsce - Oksana Terefenko, Biały Bór - "Czym jest dusza"
Wyróżnienie - Roman Mazurek, Miastko - "Wariatka tańczy"
Wyróżnienie - Monika Bernaś , Koszalin - "Nie chcę być dorosła"
Wyróżnienie - Tadeusz Seibert, Malbork - "Upiorny twist"

Kategoria II
I miejsce - Wojciech Mazurek, Miastko - "To nie przeszadza wcale"
II miejsce - Anna Szulc, Łódź - "La Boheme"
III miejsce - Alicja Żok, Głogów - "Mam kota"
Wyróżnienie - Piotr Mokrzycki - "Tamta pani (Pani mnie inspiruje)"
Wyróżnienie - Łukasz Handzel, Łódź - "Mój los"

Kategoria III
I miejsce - Hubert Jarczak, Łódź - "Nikt"
II miejsce - Marta Uszko, Gdynia - "Bo we mnie drzemie tygrysica"
III miejsce - Justyna Wasilewska, Łódź - "Stacyjka Zdrój"
Wyróżnienie - Radosław Osypiuk, Łódź - "Lorenzo"
Wyróżnienie - Wojciech Stolorz, Łódź - "Jestem Swing"
Wyróżnienie - Katarzyna Bore, Łódź - "Marzenie o kinie"



LAUREACI 2006


Grand Prix Festiwalu
Michał Kosela, Mielno - "Bal na Gnojnej", "Epitafium dla frajera"

Kategoria
I miejsce - Michał Kosela, Mielno - "Bal na Gnojnej", "Epitafium dla frajera"
I miejsce - Joanna Białas, Koszalin - "Pokoik na Hożej"
II miejsce - Katarzyna Ostrysz, Tychowo - "Okularnicy"
III miejsce - Katarzyna Jędrychowska, Koszalin - "Draka"
Wyróżnienie - Magdalena Bitowt, Koszalin - "Z kim tak ci będzie źle jak nie ze mną"
Wyróżnienie - Anna Sobiecka, Koszalin - "Sama jak palec"
Wyróżnienie - Monika Kasprzak, Koszalin - "Siądź z tamtą kobietą"

Kategoria II
I miejsce - Emilia Kudra, Łódź - "Rosołowski"
II miejsce - Maria Kostka, Poznań - "Jesteś moją miłością"
III miejsce - Wojciech Mazurek, Miastko - "Dobranoc"
Wyróżnienie - Dawid Kartaszewicz, Bydgoszcz - "Natalie"

Kategoria III
I miejsce - nie przyznano
II miejsce - Anna-Maria Urbanowska, Łódź - "Proszę sądu"
III miejsce - Adam Konowalski, Łódź - "Już kąpiesz się nie dla mnie"



LAUREACI 2005


Grand Prix Festiwalu
Łukasz Woźniakowski, Słupsk - "Naszych matek maleńkie mieszkanka", "Nie chcę więcej"


Kategoria I
I miejsce - Łukasz Woźniakowski, Słupsk - "Naszych matek maleńkie mieszkanka", "Nie chcę więcej"
II miejsce - Dorota Chojnacka, Bydgoszcz - "Amsterdam", "Jeżeli miłość jest"
III miejsce - Michał Kosela, Koszalin - "Okna", "W przeddzień swego zmartwychwstania"
Wyróżnienie - Monika Kasprzak, Koszalin - "Czarni chłopcy", "Dobry wieczór"
Wyróżnienie- Natalia Robakiewicz, Lębork - "Byłam różą", "Pod papugami"
Wyróżnienie- Marta Marzęcka, Warszawa - "Tango Tandresse", "Serdeczny Mój"

Kategoria II
I miejsce - Justyna Kumor, Łódź - „Song Jenny - marzenia pomywaczki”, „Mam chłopczyka na Kopernika ”
II miejsce - Rafał Kowalewski, Koszalin- „Piosenka o ulicy FARG”, „Pożar w Atelier”
III miejsce - Łukasz Handzel, Łódź- „Spowiedź kretyna”, „Echo Corridy”
Wyróżnienie - Arkadiusz Kurzawa, Aleksandrów Łódzki- „Non piu andrei”, „Biała lokomotywa”

Kategoria III
I miejsce - pierwszego miejsca nie przyznano
II miejsce - Emilia Komarnicka, Łódź- „Czarne perfumy”, „Serdeczny mój”
III miejsce - Agata Nowicka, Gdynia - „Pożar Atelier”, „Dwoje miłości mam (sonet)”
Wyróżnienie - Emilia Klimczak, Łódź - „Śmiercie ”, „Pieśń o chmurze nocą”



LAUREACI 2004


Kategoria I
I miejsce - Dorota Bonawenturczak, Łódź - "Tango Tandresse"
II miejsce - Maria Kostka, Koszalin - "W twoich doskonałych palcach"
III miejsce - Jadwiga Kostka, Koszalin - "Jakech szła przez żyto"
Wyróżnienie - Joanna Łoł, Koszalin - "Gimnastyka"
Wyróżnienie - Ewa Golik, Koszalin - "Przyjaciólki"

Kategoria II
I miejsce - Emilia Kudra, Łódź - "Amsterdam"
II miejsce - Justyna Kumor, Łódź- "La Boheme"
III miejsce - Piotr Zemła Koszalin - "Kochankowie z ulicy Kamiennej"
Wyróżnienie - Joanna Gałka - Olsztyn
Wyróżnienie - Katarzyna Lenarcik - Gdańsk

Kategoria III
I miejsce - Marieta Żukowska, Łódź - "Pteromania"
II miejsce - Marta Górecka, Łódź - "Ballada z trupem"
III miejsce - Krzysztof Wojciechowski, Gdynia - "Getsemani"
Wyróżnienie - Konrad Bugaj, Łódź - "Cud w winiarni"
Wyróżnienie - Jadwiga Wianecka, Łódź - "Wszystko się chwieje"



Wstecz

Festiwalowi goście

2019 - Sonia Bohosiewicz

przyjaciel

2018 - Piotr Machalica

przyjaciel

2017 - Krzysztof Tyniec

przyjaciel

2016 - Roman Kołakowski

przyjaciel

2015 - Monika Węgiel

przyjaciel

2014 - Hanna Śleszyńska

przyjaciel

2013 - Jacek Bończyk

przyjaciel

2012 - Janusz Radek

przyjaciel

2011 - Artur Barciś

przyjaciel

2010 - Joanna Trzepiecińska

przyjaciel

2009 - Zbigniew Zamachowski

przyjaciel

2008 - Jacek Wójcicki

przyjaciel

2007 - Marian Opania

przyjaciel

2006 - Katarzyna Groniec

przyjaciel

2005 - Ewa Błaszczyk

przyjaciel

Znajdź nas

przyjacielprzyjaciel przyjacielprzyjaciel przyjacielprzyjaciel przyjacielprzyjaciel

Kontakt

Nasz adres

Pałac Młodzieży - OFPA Reflektor

ul. Bogusława II 2

75-057 Koszalin


tel: 94 348 05 00, 94 348 05 01, 94 348 05 15

www.festiwal-reflektor.pl

reflektor@festiwal-reflektor.pl

Dyrektor artystyczny: Maciej Osada-Sobczyński